Tem 092019
 


0212 601 17 67


Edirne Özel Ferroli Kombi Servisi olarak, tüm Ferroli marka kombilerinizin tamir, bakım ve onarım işlerini, periyodik bakımlarını yapmaktayız.

Ferroli Kombiniz arızalandığı zaman kombi servisi çağırmadan önce sizin yapmanız gerekenler, Edirne Ferroli Kombi cihazınızın sağlıklı ve daha tasarruflu çalışabilmesi için Ferroli kombi bakımını ihmal etmeyiniz. Yani kombinizin çalışabilmesi için yerine getirmeniz gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı vip-kombi-servisi-acil-kombi-servisi-2de60534317-ccfbcr-500x208.jpg
Edirne Özel Ferroli Servisi

Bunları sıralayacak olursak;

Kombinize elektrik akımı sağlıklı bir şekilde gelmelidir.
Aynı şekilde gaz akışı da sağlıklı olmalıdır.Yani sigorta atmışsa ya da gaz vanası kapalı ise kombinizin yanmaması doğaldır. Tesisatta gerekli su basıncını sağlamakta asgari şartlar arasındadır.
Sonuç olarak servis çağırmadan önce;

  • Elektrik akımı var mı yok mu bakın,
  • Gaz geliyor mu bakın,
  • Tesisattaki su basıncı 1(bir) barın üstünde mi bakın,

Biz firma olarak kombinize atölyede bakım yapılmasına karşıyız.

Atölyede yapılan bakımlarda müşteri genelde acaba ne bakım yaptı? Benim parçamı değiştirdi mi? Tüm bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak servisin elindedir. Servis isterse tüm bakımları müşterinin yanında yapabilir. Arızalı olan parçayı değiştirip, kombinizi çalışır halde teslim etmek hem bize hem de siz müşterilerimize huzur verecektir.Paragraf

Bir başka konu ise arızalı parçaların servis tarafından götürülmesi konusudur. Kombiniz garanti kapsamında değilse arızalı olan parça sizindir, değişen parçanın da parasını vereceğiniz için; o da sizin parçanız olduğundan arızalı parçaları servisler alamazlar.

Edirne Ferroli Kombi Servisi 

1. Deneyimli ekibimiz 7 gün 24 saat Edirne nin her Ferroli kombi tamirhizmeti vermektedir.

2. Edirne Ferroli Kombi Servisi’nde Hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Call Now Button