Haz 222019
 

Edirne Protherm Servisi

Çağrı Merkezi: 0212 601 17 67

Edirne Protherm servisi, olarak firmamız İstanbul Avrupa yakası Edirne nin her ilçesinde Özel Edirne Protherm Servisi hizmetleri vermektedir. Kaliteli hızlı ve güvenilir teknik destek hizmetini 10 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Konusunda eğitimli ve uzman kadromuz ile haftanın 7 günü kesintisiz teknik destek hizmeti için siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Avcılar Vaillant Servisi, Isıtma ve soğutma sektöründe hizmet kalitesi, ileri teknolojisi standartlara uygunluğu ile öncü bir kuruluştur.Yürüttüğü çalışmaları ile müşterilerine, çalışanlarına, iş sonuçlarına bağlı olarak stratejilerini takip ederek uygun bir liderlik anlayışı bir şirket olmaya çalışıyoruz.

Edirne Protherm Servisi, Isıtma soğutma sektörü olarak, kombi servisi ve hizmetleri ile Bu sektörde uzun yıllar devam edeceğiz.

Edirne Protherm Servisi ,güvenilir bir firma olmayı kendisine prensip etmiştir. Edirne Protherm Servisi, kendi bünyesi içinde, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

Avcılar Vaillant servisi,hem sektörün, hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır.

Edirne Protherm servisinde,verilen hizmet sınırlı değildir. Sektörümüzle ilgili konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Edirne Protherm Servisi, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.

Edirne Protherm Kombi Servisi, elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.
Edirne Protherm Servisi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.Avcılar Vaillant servisini arayın sıcacık bir kış yaşayın.

 Kombi Servis Hizmetlerimiz

  • EDirne Vaillant Kombi Servisi
  • Edirne Protherm Kombi Bakımı

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Call Now Button