Eyl 272019
 

Edirne Protherm Servisi Olarak Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle EDİRNE ilçesinde müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İstanbul genelinde hizmet ağını genişletmiştir. PROTHERM markasına ait tüm kombilerinizin servis hizmetiyle güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

EDİRNE Teknik Servisi olarak tüm PROTHERM kombilerinizin bakım, onarımını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en uygun fiyatlarda İstanbul içinde hizmet veriyoruz. Servisimiz, değişimin hep bir adım önünde giderek İstanbul’un en başarılı servislerinden biri haline gelmiştir. Hizmetine kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir.

PROTHERM Verimi Yükselten Kombi Servisi Hizmetleri

Bağımsız ısınma sağlayan kombiler ocak ve sıcak su alanında da ekonomik bir kullanım sağladığı için giderek artan bir kullanıma sahiptir. Cihazınızın ilk aldığınız günkü kalitesini sürdürebilmek adına kaliteli kombi servisi hizmetleri almanız gereklidir. Montaj, bakım ve onarım çalışmaları altında cihazın çalışma verimini yükseltecek teknik destek almak daha tasarruflu bir kullanım elde etmenizi sağlayacaktır.
Edirne Protherm Servisi

Montajda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle cihazın mutfak ve banyoya yakın olması, enerji tüketimi bakımından tasarruflu kullanımlar sağlayacaktır. Montaj yapılırken proje baz alınmalı ve uygun, sağlam bir duvara PROTHERM montaj yapılmalıdır. Tesisat kombi montajından önce yapılır. Bu neden montajda tesisata uygun işlemler gereklidir. Cihaza ait baca seti kullanılmalıdır. Harici baca taktığınızda uygun bir çalışma elde edilemez. Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerde dikkat edilmesi gereken farklı özellikler bulunuyor.

Neden Kombi Bakımı Yaptırılır?

İleride oluşması muhtemel arızaların önüne geçmek, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji sarfiyatını azaltmak, doğalgaz kaçaklarının önüne geçmek amacı ile yılda en az bir kez PROTHERM kombi bakımının yapılması gereklidir. Cihazın bakımını ihmal ettiğinizde eviniz ısınmadığı gibi yüksek faturalar ile karşılaşmanızda mümkündür. Zamanında yapılacak bakımlar ile faturalarınızda yüzde 30’lara çıkan rakamlarda tasarruflar elde edebilirsiniz.

PROTHERM Kombi Arızaları ve Çözümleri

Kalorifer tesisatı ile arızalarla karşılaşabilirsiniz. Suyu ya da basıncı azalan PROTHERM kombiler emniyet olarak çalışmaz. Cihazınızda çalışmama sorunu olduğunda ilk olarak su basıncını kontrol etmeniz gereklidir. Bunun yanında kombi sigortasının kapalı olup olmadığı, gaz vanasının kapalı olup olmadığı, cihazın ön panelinde yer alan yaz/ kış konum anahtarının istenilen konumda olup olmadığı da kontrol edilmelidir. Bunlara rağmen cihazınız çalışmıyor ise mutlaka PROTHERM teknik destek almanız gereklidir. Bunların dışında cihazın çalışıyor ama PROTHERM peteklerde ısınmıyorsa, patlamalı yanıyor ise, sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyor ise de mutlaka PROTHERM teknik servis hizmetlerini talep etmeniz önerilir.
Edirne Protherm Özel Servisi Olarak Kesinlikle Yetkili Servis Değiliz. Özel Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Call Now Button