Flaş Haber
Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

YAMAK TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

0212 601 17 67

SERVİS KAYIT MERKEZİ

Servis Kayıt Merkezi Teknik Servisi olarak, İstanbul genelinde tüm çeşit ve marka kombi,klima cihazlarınızın teknik destek hizmetini vermekteyiz. Servis hizmetlerimiz tamir, bakım ve montaj gereksinimlerini en kısa zamanda en kesin şekilde çözüme ulaştırmak üzerine kurulmuştur.

Sahip olduğumuz teknik bilgi ve teknolojik imkanlardan son derece faydalanan ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayıp öneriler ve çözümler sunmaktayız.

Servis Kayıt Merkezi Teknik Servisi olarak çalışma prensibimiz, müşterilerimize en kesin çözümü en kısa zamanda sunmak ve uygun fiyatlarımızla da bu farklılığımızı daha da ön plana çıkarmaktır.

Güvenilir ve kaliteli çalışma prensibimiz ile işimizi sağlamlaştırmaktayız.

Neden Biz?
Servis Kayıt Merkezi olarak Servis ve destek alanında 2004 yılında başlayarak kazanmış olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizi, yaptığımız işlerin hepsinde özenle kullanmak için çabalamaktayız.

Servis Kayıt Merkez Teknik Servisi olarak müşterilerimizin istek ve arzularını göz önünde tutarak, çalışma esaslarımızı ekiplerimize buna göre benimsetmiş ve uygulanması için de sürekli bir denetleme ve yeniden besleme mekanizmasını oturtmuş olmaktan gurur duymaktayız.

Servisi alanında işini dürüst,müşterisini yarı yolda bırakamayan,ücret değil çözüm odaklı çalışan bir hizmet anlayışıyla hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Biz Kimiz?
​Servisi alanında bir çok marka hakkında teknik bilgiye sahip ekibimiz bu çeşitlilik zorluğunun altından gururla kalkmaktadır.

Airfel,Buderus,Vaillant, Ferroli, Wolf, Alarko, Bosch, Ariston, Baxi, Baymak, Arçelik, Beretta, Baykan, Protherm, Viessman, Lambert, immergas, Eca, Süsler, Demirdöküm, Wilo, Grundfors, Standart, Sumak, Varan, Star, Leo, Daf,  gibi büyük markalar ve modelleri hakkında tüm teknik bilgi ve tecrübeye sahip ekiplerimiz ile farklılığımızı yaptığımız işlerde de ortaya koymaktayız.

7X24 ACİL SERVİS

Watch Dragon ball super