Flaş Haber
Sayfa / Kombi servisi / Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi

AVCILAR KOMBİ SERVİSİ

0212 601 17 67

            Kış mevsimlerinde yaşam alanlarınızda ideal bir sıcaklık elde etmek için kombi bakımlarının aksatılmadan düzenli olarak yaptırılması önemlidir. Bu nedenle Avcılar Kombi Servisi hizmetlerimiz ile de cihazlarınızın verimli bir şekilde çalışması sağlanabilir. Düzenli bir bakım arızaların önceden tespit edilmesine olanak sağlayacaktır. Bu şekilde de kombilerinizin daha uzun ömürlü olarak çalışması mümkün olacaktır.

            Kombinizin bakımı yapılırken temizlik, ayarlama ve kontrol süreci olarak üç aşamadan geçirilir. Yanma haznesi, meme gözenekleri, tesisat filtresi, prop gözleri, kalorifer dönüş hattı, brülörün sökülüp yıkanması, fan motoru gibi kısımlarda tozlar birikebiliyor. Bu alanlardaki tozların temizlenmesi ile cihazların daha kaliteli bir şekilde çalışması söz konusu olmaktadır. Sadece bu kısımlarında değil; çakmak, gaz valfı, kalori kapasitesinde de ayarlamalar yapılmaktadır. Gençleşme tankındaki hava oranı, imbisat deposunun havası, NTC termostast değerleri de ölçülmektedir. Bu şekilde kontroller tamamlanmakta ve olası büyük arızaların da önüne geçilmektedir. Özellikle ana kart arızası durumunda çok önemli masraflarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu durumlarda Avcılar Kombi Servisi cihazlarınızın ilk günkü kalitesi ile çalışması için sorunsuz hizmetler sunmaktadır.

            Bakım için geç kaldığınızda daha zor bir kış geçirebilir, tamiri mümkün olmayan hasarlar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle cihazınızdan yüzde yüz performans almanızın önüne de geçilmiş olur. Tasarruflu bir kombi kullanımı için Avcılar Kombi Servisi hizmetleri tercih edebilirsiniz. 7/24 sunulan hizmetler ile çok daha üst düzey bir performans sağlanabilir. Cihazlarınızda gaz olmadığında ve ateşleme hatası verdiğinde brolür ateşleme arızası olabilir. Aşırı sıcaklık koruması devreye girmediğinde sistemde su devir daimi olmamaktadır. Bu da sistemde hava olduğunu gösterir. Tüm arıza destek taleplerinizde bir çözüm merkezi olarak çalışan firmamız cihazlarınızın sorunsuz çalışma sistemine kavuşması adına doğru kullanımları bulunmaktadır.

Diğer Servisimiz

Yenibosna Kombi Servisi

YENİBOSNA KOMBİ SERVİSİ 0212 601 17 67 Yenibosna Kombi Servisi             Kış mevsimlerinde yaşam alanlarınızda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7X24 ACİL SERVİS

Watch Dragon ball super